#1 2010-07-22 15:58:20

Jeremi Cannelle

Ravenclaw

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 15
Punktów :   

Jeremi Cannelle

Avatar (fotografia postaci)

Imie i nazwisko: Jeremi Cannelle

Wiek: 14

Rodzice: Prawdziwi nie żyją a reszta to przyszywani rodzice. Tak było ich wielu...

Zwód ojca: Moi dotychczasowi ojcowie byli jakimiś szpiegami przez co często zmieniałem swój wizerunek. A prawdziwi tato nie żyje.

Zawód matki:
Historia znowu się powtarza jak w przypadku moich ojców i taty.

Dom rodzinny: Aktualnie mój dom znajduje się w Londynie.

Członkowie rodziny: W szkole nie mam rodziny jednak na całym świecie mam kilkunastoro ciotek i wujków kilku ojców i matek oraz liczne rodzeństwo.

Posada:
Uczeń w szkole./Pracownik forum.

Chowaniec: Moje zwierze to czarny kruk dobrze wytresowany, który potrafi znaleźć mnie na długie odległości oraz reaguje na imię Petro...

Umiejetnosci: Umiejętność postępowania ze zwierzętami, Telepatia, Teleportacja.

Specjalizacje: Moim ulubionym przedmiotem jest Transmutacja dlatego też w tym przedmiocie wyszkolony jestem najbardziej. Zaraz po transmutacji jest jeszcze ONMS i OPCM.



Wyglad: Nie da się dokładnie określić mego naturalnego wyglądu bo ze względu na moje dziwne życie wiele razy zmieniałem wizerunek. Chwilowo mam delikatnie brązowe dosyć krótkie włosy i jako jedyna cecha, która się nie zmienia jestem wysoki.

Historia życia: Historia mojego życia pełna jest wielu niespodzianek i ślepych uliczek ale puki co więcej wyjawić nie mogę.

Inne: Więcej informacji niebawem.

Offline

 
© 2010 Dyrekcja Triadicy- Twojej Szkoły Magii. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa mapa fotowoltaiki fotobudka na wesele Poznań filtr biologiczny catering wesele Poznań